~~ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU~~

PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH

  • Zapraszamy na konferencje wielkopostne, które pomogą w przygotowaniu do Świat Paschalnych. Konferencje prowadzone będą w każdą niedzielę po wieczornej Eucharystii.
  • Spotkanie Akcji Katolickiej w środę ( 4.III ) o godz. 19.00.
  • W tym tygodniu I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. W I Piątek przed południem odwiedzamy chorych z posługą sakramentalną. W tym dniu spowiedź dla dzieci i młodzieży od godz. 16.00, a o 16.30 dodatkowa Msza.
  • Poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 w dolnym kościele.
  • Nabożeństwa Wielkopostne: Gorzkie Żale w środy o godz. 17.15 i w niedziele z kazaniem pasyjnym również o godz. 17.15. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.00 dla dzieci, o 17.00 dla dorosłych i po Mszy św. wieczorowej dla młodzieży.
  • Jest lutowy numer naszego miesięcznika „Głos św. Antoniego”, a w nim wiele informacji i zdjęć z życia naszej wspólnoty, plan rekolekcji wielkopostnych i prezentacja sylwetki księdza rekolekcjonisty.
  • Bóg zapłać za ofiary na kwiaty i światło do Grobu Pańskiego, można je składać do puszki stojącej na stopniach ołtarza.
  • W przyszłą niedzielę (8.III) gościć będziemy Księdza z Ukrainy.

     więcej w dziale: ogłoszenia parafialne

28.02 - Zapowiedzi przedślubne: Strona Główna

28.02 - Ogłoszenia duszpasterskie: Ogłoszenia Parafialne

28.02 - Intencje mszalne: Strona Główna

22.02 - Ogłoszenia duszpasterskie: Ogłoszenia Parafialne

21.02 - Intencje mszalne: Strona Główna

16.02 - Ogłoszenia duszpasterskie: Ogłoszenia Parafialne

14.02 - Intencje mszalne: Strona Główna

archiwum


II Niedziela Wielkiego Postu – 1 III 2015 r.

        7.00 – + Zdzisław (35 r.), Anna, Władysława, Józef.

        7.00 – + Ryszard GĘCA (greg.)

        9.00 – + Helena. Wiktor, Jan, Seweryna, ++ SŁAWIŃSKICH,

                    + Ryszard ZAMOJSKI.

        9.00 – + Aleksander WICHA (greg.)

        9.00 – + Krystyna DYBALSKA (greg.)

G   10.30 – + Stanisław CHOINA (11 m.)

G   10.30 –    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski

                        i zdrowie dla Patryka z racji 19 r. ur.,

                        oraz dla Ewy i Dariusza z racji 20 r. ślubu.

D   10.30 –    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

                       dla Damianka z racji 2 r. ur., oraz dla Darii.

      12.00 –    Zbiorowa.

                1.    Za Papieża Franciszka, za kapłanów, misjonarzy, o nowe powołania

                       do służby w Kościele i do Żywego Różańca, za Ojczyznę,

                       o pokój na świecie, za katolickie środki przekazu.

                2.    Dziękczynna z racji 5 r. ur. z prośbą o Boże błogosławieństwo,

                       potrzebne łaski i zdrowie dla Antoniego.

                3.    O łaskę zdrowia dla chorych kapłanów.

                4.    Dziękczynna z racji 47 r. ur. z prośbą o Boże błogosławieństwo,

                       dary Ducha Św. i zdrowie dla Tadeusza.  

                5.    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

                       dla Krystyny STERNIK wieloletniej zelatorki Kółka Różańcowego

                       p.w. Najświętszego Zbawiciela, oraz dla jej rodziny.

                6.    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

                       dla Eweliny z racji 21 r. ur., oraz dla Kazimiery z racji imienin.

                7.    Dziękczynna za szczęśliwy przebieg operacji, z prośbą o udaną

                       kolejną operację, oraz potrzebne łaski i zdrowie dla Zbyszka.

                8. + Władysław (23 r.), Natalia, ++ WÓJCIKÓW, SKIBÓW,

                    + Piotr DOLATOWSKI, Kazimierz PAROL.

                9. + Helena GOSPODAREK (imieninowa)

              10. + Ryszard (4 r.), Kazimierz, Maria, ++ KOZIOŁÓW.

              11. + Kazimiera, Edward, Zbigniew, ++ GRABOWSKICH.

 

      18.00 – + Marian SAMUŁA (11 m.)

 

Poniedziałek – 2 III 2015 r.

        7.00 – + Helena, Kurt ŚWIECA.

        7.00 – + Krystyna DYBALSKA (greg.)

        7.30 – + Ryszard GĘCA (greg.)

        7.30 – + Weronika (9 r.), ++ SZYMCZAKÓW, BUDZYŃSKICH.

      18.00 – + Wanda (6 r.), Władysława, Jan.

      18.00 – + Helena, Kazimierz STUCE.

      18.00 – + Aleksander WICHA (greg.)

 

Wtorek – 3 III 2015 r.

        7.00 – + Krystyna DYBALSKA (greg.)

        7.00 – + Kazimierz MARKOWSKI (imieninowa)

        7.30 – + Kazimierz (imieninowa), ++ CZERSKICH, CIOKÓW.

        7.30 – + Aleksander WICHA (greg.)

        7.30 – + Ryszard GĘCA (greg.)

        7.30 –    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

                       dla Kazimiery PIRÓG z racji imienin.

      18.00 –    Zbiorowa do św. Antoniego

 

Środa – 4 III 2015 r. ŚW. KAZIMIERZA.

        7.00 – + Krystyna DYBALSKA (greg.)

        7.00 – + Kazimierz, Janina, Jan KRYŃSCY.

        7.30 – + Kazimierz, Stanisława, Kazimierz, Maria, Władysław

        7.30 – + Aleksander WICHA (greg.)

        7.30 – + Ryszard GĘCA (greg.)

        7.30 – + Tomasz ZBĘK (30 dz.)

      18.00 –    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

                        dla Aliny z racji 60 r. ur., oraz dla Kazimierza z racji imienin.

      18.00 – + Teresa (4 r.), Władysława, ++ BARANOWSKICH.

 

I Czwartek – 5 III 2015 r.

        7.00 – + Ludwik MARZĘDA (32 r.), Marianna, Józef, Tekla, Stanisława, Jan,

                     + Filip, Józefa.

        7.30 –    O świętość dla kapłanów, oraz o nowe powołania

                       do służby w Kościele.

        7.30 – + Ryszard GĘCA (greg.)

        7.30 – + Katarzyna (13 r.), Władysław, Aleksandra, ++ KLINÓW.

        7.30 – + Franciszek ANDRZEJCZAK (10 r.)

      18.00 – + Aleksander WICHA (greg.)

      18.00 – + Helena i Wacław ABRAMOWICZ.

 

I Piątek – 6 III 2015 r.

        7.00 – + Stanisław, Bronisława, Ryszard ORACZEWSCY.

        7.30 – + Ryszard GĘCA (greg.)

        7.30 -  + Adam, Janina, Helena

        7.30 – + Helena (26 r.), Zofia, Jan, Stanisława, Józef,

                    ++ WÓJCIKÓW, WARDÓW.

      16.30 – + Aleksander WICHA (greg.)

      18.00 – + Katarzyna (20 r.), Stanisław MASŁOWSCY.

      18.00 – + Stanisław (43 r.), ++ CYLIŃSKICH, CHWEDECZKÓW.

 

I Sobota – 7 III 2015 r.

        7.00 – + Janina i Jerzy NAWROWSCY.

        7.00 – + Marian (3 r.), ++ ŻMUDÓW, RÓŻAŃSKICH.

        7.30 – + Ryszard GĘCA (greg.)

        7.30 – + Aleksander WICHA (greg.)

        7.30 -  + Józefa, Stanisława, Józefa, Marian, Józef, Kazimierz

        7.30 – W intencji Krzysztofa, Ewy i Daniela prosząc o potrzebne łaski w życiu,

                   Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

      18.00 – + Marian, Julia, Jan, Bronisław, Jerzy,

                     ++ WASILUKÓW, GLINIANKÓW, BAŁKOWCÓW, NITYCHORUKÓW.

      18.00 – + Kazimiera i Wacław WOŁOSZYN.

 

III Niedziela Wielkiego Postu – 8 III 2015 r.

        7.00 – + Edward KUTYMA (24 r.), Halina, Antoni, Wanda, Stanisław, Helena.

        7.00 – + Ryszard GĘCA (greg.)

        9.00 – + Janusz TWARDOWSKI (11 r.),

                    + Janina, Władysław CZARNOCCY (41 r.)

        9.00 – + Aleksander WICHA (greg.)

        9.00 – + Jan, Genowefa KRZEWIŃSCY.

G   10.30 – + Kazimierz, Władysława, Julian, ++ OWCZARSKICH.

G   10.30 – + Stanisław (33 r.), Zofia (25 r.), Alina (3 r.), ++ PASIERBIAKÓW,

                     + Jan (38 r.), Natalia (21 r.), ++ KOSTECKICH,

                     + Janina (3 r.), Lucjan (22 r.), ++ NOSKÓW.

D   10.30 –    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski

                        i zdrowie dla Jakuba z racji 7 r. ur., oraz dla Nataniela z racji 3 r. ur.

      12.00 –    Zbiorowa.

      18.00 – + Zofia (8 r.), ++ SUTKOWSKICH, KOWALCZYKÓW.

______________________________________________________________

      

Ś.P. Andrzej MOLIK zamieszkały przy ul. Daszyńskiego 13

Ś.P. Bolesław KRYCZKA zamieszkały przy ul. Daszyńskiego 11

                                               

_______________________________________________________________

01.03.2015

 

Bartłomiej MAJSTRAK cyw. zw. z par. p.w. św. Michała

                                                                                        w Ostrowcu Świętokrzyskim

i Agnieszka MAJSTRAK z d. PYTLIŃSKA cyw. zw. z par. tut.

 

Paweł Andrzej ZĄBCZYŃSKI, kawaler z par. p.w. M.B. Zwycięskiej w Krakowie

i Marta BUDEK, panna z par. tut.

 


Wykorzystywanie tekstów oraz zdjęć
bez wiedzy i zgody autorów jest zabronione

 



Ogłoszenia parafialne

Galeria zdjęć

Głos św. Antoniego

Kancelaria parafialna

Sakramenty

Artykuły

Duszpasterze

Kiosk parafialny


 

Adres:
ul. Kasztanowa 1
20-245 Lublin
tel: (81) 747 70 75

Kancelaria:

7.30 - 8.00 od poniedziałku do soboty

17.00 - 17.45 od poniedziałku do piątku

w niedziele po Mszach udzielamy informacji i przyjmujemy intencje Mszy św.

Kontakt:antoni.lublin@gmail.com

Nr konta bankowego:

PEKAO SA III O/Lublin

86 1240 2382 1111 0000 3901 9161